Top 10 Ъплоудъри
| N. |
Име |
Качил |
| 1 | maniivanov | 1514  |
| 2 | WebRip | 1491  |
| 3 | oziris811 | 533  |
| 4 | veskoka | 402  |
| 5 | sirG0sh0 | 295  |
| 6 | SHWZ | 249  |
| 7 | zalmen | 235  |
| 8 | BateLari | 221  |
| 9 | eleutherios | 213  |
| 10 | aXXo | 207  |
| N. |
Име |
Качил |
| 1 | aXXo | 5795  |
| 2 | diojan | 922  |
| 3 | subtitri | 306  |
| 4 | oziris811 | 195  |
| 5 | zalmen | 167  |
| 6 | veskoka | 131  |
| 7 | eleutherios | 109  |
| 8 | bigprof | 59  |
| 9 | torenta | 59  |
| 10 | SLR | 37  |
The Rebound / Бавачката 2009
Добави коментар
<< Предишна страница Следваща страница >> 1 - 7
|
#194 от Morskiq на 2009-11-03 21:51:04
 |
Благодаря за превода! Не знам кой тайминг си ползвал, но е отвратителен. Пълен е с къси времена, а има и няколко презастъпвания. Последната промяна е направена от Morskiq на 2009-11-03 21:53:33
|
#196 от BateLari на 2009-11-04 00:38:25
 |
И аз благодаря :yes:
Пооправих презастъпванията и доста други и ги пуснах за подмяна. Но няма начин, звука е лош и ще трябва пак редакция на хубав звук или субс. |
#197 от Morskiq на 2009-11-04 00:56:37
 |
Тези са със спелчек, плюс оправени къси времена:
http://www.skatafka.com/download.php?file=7fe282a0ff41a82bf6a623408a9fa0ca
Качете ги тук, ако ви харесат де :) |
#198 от BateLari на 2009-11-04 01:13:35
 |
качи ги може по-добре да си се справил :)
нека има разнообразие :yes: |
#200 от eleutherios на 2009-11-04 07:17:47
 |
Лош звук ли?
Колеги, проверете в замунда го има с доста добро, студийно аудио, ако ви помогне... :-) |
#202 от sirG0sh0 на 2009-11-04 14:30:45
 |
изчистен кам звук без шумовете, но пък супер тих, не им вярвай за това "studio quality" къде са писали :-D гола вода си е пак :rolleyes: |
#683 от supernatural на 2010-04-06 19:28:47
 |
:smile: много ми е интересно как така реши да го преведеш Бавачът |
|
|
1 - 7 << Предишна страница Следваща страница >>
Добави коментар
|
|
- © 2009 - 2022 SubsLand All Rights Reserved
Сайт за субтитри за 0.000009 секунди е зареден!
|