Top 10 Ъплоудъри
| N. |
Име |
Качил |
| 1 | maniivanov | 1514  |
| 2 | WebRip | 1492  |
| 3 | oziris811 | 533  |
| 4 | veskoka | 402  |
| 5 | sirG0sh0 | 295  |
| 6 | SHWZ | 249  |
| 7 | zalmen | 235  |
| 8 | BateLari | 221  |
| 9 | eleutherios | 213  |
| 10 | aXXo | 207  |
| N. |
Име |
Качил |
| 1 | aXXo | 5795  |
| 2 | diojan | 922  |
| 3 | subtitri | 306  |
| 4 | oziris811 | 195  |
| 5 | zalmen | 167  |
| 6 | veskoka | 131  |
| 7 | eleutherios | 109  |
| 8 | bigprof | 59  |
| 9 | torenta | 59  |
| 10 | SLR | 37  |
The Green Knight 2021
Добави коментар
<< Предишна страница Следваща страница >> 1 - 2
|
#2552 от Armagedon на 2021-08-22 10:07:26
 |
Не им обръщайте внимание на тия критикуващите,те са навлеци които си нямат друга работа. Аз Ви Благодаря за труда които сте положили,защото това не се заплаща а изисква време и труд,а тия да си наврат критиките на тъмно и да го духат,, :w00t: |
#2556 от MortalKombat на 2021-08-22 11:49:45
 |
Мен такива СЕРЕми изобщо не ме бъркат. Субтитрите ги има навсякъде в нета и хората са наясно! Превеждам за хората, да има какво да гледат, и на сайтове не слугувам. Ако бях робот, щях да превеждам всичко. Все пак съм работещ в чужбина и време много - нямам. Говорете на ТИ, защото аз съм народен човек и падежа Вие, изобщо не ми е по вкуса.
Аз благодаря, че като си пуснете филм - всички вие, надявам се да сте задоволени - от това, което ви предлагам като възможности, за бърз превод и бързо майсторене на субтитри. Живи и здрави! И на мен ми е най-сладко с чужди субтитри - напълно съм сериозен. :smile: |
|
|
1 - 2 << Предишна страница Следваща страница >>
Добави коментар
|
|
- © 2009 - 2022 SubsLand All Rights Reserved
Сайт за субтитри за 0.000013 секунди е зареден!
|